Деятельность в Одессе / Социальные проекты / Ветераны Одесщины

9 апреля 2009

Привітання Голови Державного комітету України у справах ветеранів з річницею визволення Одеси!

 

 
Шановні одесити !
 

            16 квітня 2009 року виповнюється 65 років визволення м. Одеси від німецько-фашистських загарбників.

           

Вже шість з половиною десятиліть Україна, як і місто Одеса живе під мирним, світлим небом дякуючи мужності і героїзму визволителів – воїнів, партизан і підпільників, які в суворих випробуваннях та стражданнях здобули нам перемогу над страшним ворогом – фашизмом.

Україна заплатила за свою свободу, за право жити на рідній землі більше ніж десятьма мільйонами життів своїх синів і дочок.

Зрошена кров’ю наша земля. Кров’ю замучених мирних громадян і кров’ю воїнів-визволителів. Ми не можемо назвати їх поіменно, але ми завжди пам’ятаємо про великий подвиг солдата-визволителя. І ця пам’ять довічна.

З кожним роком ще більш важливішими стають для нас будь-яка подробиця, кожна мить, кожна риса героїчної боротьби нашого народу за свободу.

Чим далі відходить від нас та тривожна година, тим величнішими постають подвиги захисників і визволителів України, тим повніше ми усвідомлюємо історичне значення здійсненого.

Саме воїнам - визволителям, від щирого серця завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо жити у мирі, ростити дітей, обробляти лани, радіти успіху у досягненні мети, посміхатися сонцю.

Грядущі покоління у вічному боргу перед визволителями за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які проявлені в боях за рідний край.

Від колективу Державного комітету України у справах ветеранів і особисто від себе поздоровляємо всіх жителів міста Одеси із такою знаменною датою.  

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам!
Честь і слава живим героям!

Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків та дідів. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. Нехай земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо – сонячними погожими днинами, рясним, своєчасним дощем.
            Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях, наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.

 
З повагою
Голова Державного комітету України
                у справах ветеранів

                Герой Радянського Союзу                                       Плосконос І.М.

Комментарии Галерея

9 апреля 2009 - ТЕТПрикольно - Герой поздравляет Героев! А че-то он молодой как для ветерана, хотя Герой?
предыдущая   |   следующая   |   список статей

Какая социальная проблема в городе требует скорейшего вмешательства властей?


Дизайн и разработка Int-Media Group International B.V.