Деятельность в Одессе / Последние события

2 сентября 2019

Зірки світового балету виступили на Театральній площі Одеси

 1 вересня 2019 року на Театральній площі Одеси відбувся грандіозний гала-концерт «Odesa Ballet Gala Classik & Moderm» у рамках V фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері».

Гала-концерт «Odesa Ballet Gala Classik Modern» був присвячений Дню народження Одеси.

Зі святом балетного мистецтва одеситів і гостей міста привітав міський голова Одеси Геннадій Труханов.

«Ще зовсім недавно фраза «оксамитовий сезон» сприймалася лише як пора, що дозволяє насолодитися останніми теплими днями. Сьогодні «Оксамитовий сезон в Одесі» - це також 9 приголомшливих музичних вечорів, прем'єри і виступи зірок світового і вітчизняного балету. У рамках святкування Дня міста ще одним подарунком Одесі став прекрасний гала-концерт», - підкреслив Геннадій Труханов.

На Театральній площі під музику оркестру Одеського національного академічного театру опери та балету були представлені фрагменти з балетів, що супроводжувалися яскравими відеоінсталяціями.

Подарунком для глядачів стали виступи солістки Австралійського балету Мельбурна Наталії Куш і провідного соліста American Ballet Theatre, Royal Opera House, Bayerische Staatsoper, Dutch National Ballet Метью Голдінга.

Грацією і віртуозністю хореографічних мініатюр підкорили глядачів солісти Національної опери України - заслужена артистка України Наталія Мацак та Сергій Кривоконь. Провідні артисти балету Одеського національного академічного театру опери та балету показали найкращі номери з театральних постановок.

Завершився концерт на Театральній площі яскравим феєрверком.

Комментарии Галерея

Комментарии отсутствуют. Вы можете написать первый.


1 2

предыдущая   |   следующая   |   список статей

Какая социальная проблема в городе требует скорейшего вмешательства властей?


Дизайн и разработка Int-Media Group International B.V.