Деятельность в Одессе / Последние события

16 августа 2019

Михайлу Жванецькому показали, яким буде бульвар, названий на його честь

Бульвар, названий у 2009 році на честь знаменитого одеського сатирика Михайла Жванецького, розташовується на верхній терасі схилу над вул. Приморською і має загальну протяжність 700 метрів. У березні поточного року було розпочато його капітальний ремонт.

Роботи проводяться поетапно, на першому етапі проводиться благоустрій ділянки від Художнього музею до провулка Короленка.

13 серпня 2019 року мера Одеси Геннадія Труханова та Михайла Жванецького ознайомили з ходом капітальних робіт.

Як відзначають фахівці, наразі проводяться роботи із заміни інженерних комунікацій, зокрема й для відведення зливових вод, які раніше розмивали схил. Крім того, наявні підпірні стіни бульвару знаходяться в незадовільному стані, не виконуючи покладену на них функцію. З огляду на ці фактори, було прийнято рішення облаштування свайного поля, на якому буде лежати бетонна основа бульвару.

По закінченню всіх робіт це буде упорядкована пішохідна зона від Художнього музею до вул. Гоголя. Сам бульвар матиме гранітне покриття. З'являться оглядовий і новий дитячий майданчики. А біля Художнього музею планується розташувати парк скульптур. На всій протяжності бульвару червоним гранітом буде позначено велосипедну доріжку. Вона стане частиною велосипедного маршруту, що пролягає по центру міста.

Проєкт передбачає максимальне збереження наявного рельєфу зі зміцненням нижньої тераси і озелененням території. На схилах бульвару Жванецького створять впорядковану зелену зону - від Одеського художнього музею до Військового узвозу.

«Я можу тільки подякувати за те, що ідея починає здійснюватися. Від себе я буду додавати потім ... Можливо це буде вислів», - зазначив Михайло Жванецький.

Комментарии Галерея

Комментарии отсутствуют. Вы можете написать первый.
предыдущая   |   следующая   |   список статей

Какая социальная проблема в городе требует скорейшего вмешательства властей?


Дизайн и разработка Int-Media Group International B.V.