Деятельность в Одессе / Последние события

14 августа 2019

Мер Одеси: Для нашого міста важливо розвивати відносини з містами Ізраїлю

12 серпня 2019 року мер Одеси Геннадій Труханов зустрівся з делегацією з міста Нешер (Держава Ізраїль) на чолі з заступником міського голови паном Георгієм Грешковічем. На зустрічі також були присутні керівники громадських організацій, які представляють багатодітні сім`ї Одеси.

Під час діалогу відбулося обговорення питання про розвиток двосторонніх відносин між містами в культурній, соціальній, освітній та IT сферах. Нешер розташований у чотирьох км від Хайфи - міста-побратима Одеси, а околичні райони міста впритул примикають до хайфського Техніону (навчального закладу технічного напрямку) і студентських гуртожитків університету.

«Для Одеси важливо розвивати відносини з містами Ізраїлю. У нас багато спільного. Наше сьогоднішнє завдання - не просто зберегти, а примножити існуючі дружні відносини, залучаючи до взаємодії наступні покоління», - зазначив Геннадій Труханов.

Під час зустрічі, зокрема, розглядалися питання про обмін групами молоді для вивчення історії міст, проведення спільних тренувань і спортивних змагань, вивчення і ретрансляцію передового досвіду в різних сферах життєдіяльності.

Крім того, Одесі цікавий досвід Ізраїлю в сферах соціального супроводу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також інклюзивної освіти. Було відзначено, що минулого року одеські фахівці мали можливість ознайомитися з передовим досвідом у цих сферах. Сьогодні ізраїльській стороні надійшла пропозиція направити до Одеси своїх експертів для проведення майстер-класів на базі Одеського інклюзивно-ресурсного центру №1 на вул. Мечникова, де створена база для підготовки фахівців у цій галузі.

 
Комментарии Галерея

Комментарии отсутствуют. Вы можете написать первый.предыдущая   |   следующая   |   список статей

Какая социальная проблема в городе требует скорейшего вмешательства властей?


Дизайн и разработка Int-Media Group International B.V.