Деятельность в Одессе / Последние события

12 июня 2019

Геннадій Труханов: Ми продовжуємо створювати в Одесі умови для лікування та реабілітації дітей з інвалідністю

11 червня 2019 року в Одесі відбулося урочисте відкриття відразу двох відділень комунального закладу «Центр реабілітації осіб з відхиленнями психофізичного розвитку» на вул. Космонавтів, 27/1.

Це амбулаторне відділення ранньої реабілітації та медичного супроводу для пацієнтів від народження до семи років, а також відділення денного перебування повнолітніх осіб з важкими формами інвалідності.

Раніше батьки дітей звернулися до мерії з проханням створити таке спеціалізоване відділення, тому що після досягнення 18-річчя вихованці залишали Центр реабілітації, виявлялися ізольованими від звичного спілкування, що негативно позначалося на їх психологічному стані.

Відкриття відділень Центру реабілітації стало можливим завдяки переїзду управління соціального захисту в Малиновському районі в будівлю нової мерії на вул. Косовській, 2д.

У приміщеннях нових відділень площею 585,9 кв. м було виконано капітальний ремонт з переплануванням, заміною всіх інженерних комунікацій і встановленням пожежної сигналізації, утепленням фасаду та благоустроєм території.

Оснастити нові відділення допомогли депутати, громадські організації і давні німецькі партнери Центру – товариство друзів доктора Гааза.

Відкриваючи нові відділення, міський голова Геннадій Труханов зазначив, що на сьогодні в Одесі створюються бази - медична і реабілітаційна - для надання допомоги всім категоріям дітей з інвалідністю.

Так, у кінці травня відзначив 75-річчя Будинок дитини №1, де з 2016 року функціонують відділення паліативної допомоги і Центр ранньої медико-соціальної реабілітації.

Відкрито перший інклюзивної-ресурсний центр, який, крім основної діяльності, взяв на себе зобов’язання щодо підготовки вузьких фахівців. З 2013 року функціонує соціальний гуртожиток для повнолітніх людей з інвалідністю.

«В Одесі в усіх напрямках проводиться планомірна системна робота. Але в пріоритеті завжди були і залишаються діти. Особливо ми намагаємося допомогти тим, хто потребує особливої підтримки та піклування міста», - зазначив Геннадій Труханов.

Довідка

КЗ «Центр реабілітації осіб з відхиленнями психофізичного розвитку» працює в Одесі з 2000 року, ставши логічним продовженням діяльності одеської благодійної організації «Інститут реабілітації осіб з відхиленнями психофізичного розвитку імені Януша Корчака», яка працює в Одесі ось уже 30 років. На сьогодні тісно співпрацюють і доповнюють один одного дві юридично незалежні організації - благодійна і комунальна.
Діапазон реабілітаційних та соціальних послуг:
- відділення денного перебування для дітей і підлітків з інвалідністю різного віку з системою корекційного навчання і соціальної адаптації;
- амбулаторне відділення для дітей з психофізичними порушеннями та дітей групи ризику отримання інвалідизації;
- працезайнятість для повнолітніх осіб з інвалідністю в навчально-виробничих майстернях і відділенні трудотерапії.

Комментарии Галерея

12 июня 2019 - ІринаЯ Ірина - мама дитини інваліда, звернулась до Вас, Геннадій Леонідович, за допомогою у виділенні приміщення дітям старшим за 18 років. І вже вчора, ми усі відмітили відкриття нашого філіалу, який знаходиться за адресою Космонавтів 27/1. В свою чергу хочу сказати, що коли ми з Вами зустрілись в квітні місяці 2018 року, Ви нам пообіцяли, що створите для наших особливих діток найкращі умови. І зараз ми в цьому переконались!Про такі умови для наших діточок ми і не могли мріяти. На жаль у нас є діти не лише з невиліковними захворюваннями, але й з важкими долями. Я хочу подякувати Вам від імені усіх наших дітей і сказати, що Вашим словам і справам можна довіряти з усією впевненістю. А Ваші вчинки говорять самі за себе! Величезне Вам дякую і низький поклін! Нехай Бог Вас береже!!
1 2

предыдущая   |   следующая   |   список статей

Какая социальная проблема в городе требует скорейшего вмешательства властей?


Дизайн и разработка Int-Media Group International B.V.