Деятельность в Парламенте / Работа в комитете

19 сентября 2013

Комітет з питань верховенства права та правосуддя рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу щодо строків апеляційного оскарження

      Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

 

      Комітет з питань верховенства права та правосуддя рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу щодо строків апеляційного оскарження

     Як зазначалося на засіданні Комітету, законопроект (реєстр. №2147а) спрямований на уніфікацію порядку та строків розгляду апеляційної скарги на рішення суду у цивільному, господарському та адміністративному судочинстві.
Проектом закону пропонується внести зміни до ч.1 ст.294 Цивільного процесуального кодексу, які передбачають, що у випадку складання повного рішення суду у порядку, передбаченому ст.209 цього Кодексу, особи, які брали участь у справі, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня складання повного рішення суду.
Під час обговорення народні депутати висловили до проекту закону деякі зауваження, що будуть враховані при його доопрацюванні до другого читання.
     Зокрема, зазначалося, що більш оптимальний варіант визначення строку апеляційного оскарження у разі оголошення в судовому засіданні неповного рішення передбачений у ст.93 Господарського процесуального кодексу, згідно з якою у цьому разі строк для подання апеляційної скарги обчислюється з дня підписання повного рішення.
      Члени Комітету також звертали увагу на те, що метою проекту є уніфікація порядку та строків розгляду апеляційної скарги на рішення суду у цивільному, господарському та адміністративному судочинстві. Отже, було б доцільним вносити зміни, крім Цивільного, також й до інших відповідних процесуальних кодексів. 

Комментарии

Комментарии отсутствуют. Вы можете написать первый.

предыдущая   |   следующая   |   список статей

Какая социальная проблема в городе требует скорейшего вмешательства властей?


Дизайн и разработка Int-Media Group International B.V.